"Клінічна нейропсихологія: дитяча та доросла" Дистанційний курс.

Умови надання послуг

Умови придбання навчального онлайн курсу
«Клінічна нейропсихологія»

1. Введення:

1.1. Ці Умови регулюють взаємовідносини з відвідувачами при використанні ресурсу навчальний курс «Клінічна нейропсихологія». Уважно ознайомтеся до прийняття рішення про придбання курсу.
1.2. Ця Угода являє собою договір між організатором курсів і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори і гарантії, і обумовлює все, що стосується послуги курсу навчання і інформації наданих за допомогою сайту https://online.neuropsychology.com.ua, в подальшому сайт. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до придбання послуги навчання на Сайті. Якщо відвідувач не згоден з цими умовами і з усім, що стосується послуг навчання та інформації, що надаються через Сайт, він не зможе купувати товари, запропоновані в інтернет-магазині;
1.3. Власник зберігає за собою право змінювати ці Умови. Зміна умов буде вважатися дійсною після публікації на Сайті, і ставитися до угод, укладених після дати публікації;

2. Статус ресурсу https://online.neuropsychology.com.ua

2.1. Ресурс є власністю організаторів курсів, і призначений для ознайомлення з курсами навчання, а так само дистанційній їх оплати за допомогою платіжної системи.
2.2. Продавець зберігає за собою право на свій власний розсуд припинити роботу ресурсу, змінювати інформацію про курс навчання, а також регулювати доступ до оплати будь-яких товарів або послуг. Власники ресурсу мають право відмовити в придбанні курсів, якщо клієнтом вказана недостовірна або неповна контактна інформація;
2.3. Продавець зберігає за собою право змінювати, видаляти або розміщувати на Сайті будь-яку інформацію про курс навчання та іншу інформацію, яка не суперечить законодавству. Продавець може змінювати ціни на товари і послуги, а так само може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення;
2.4. Для перегляду інформації про курси від відвідувача не потрібно спеціальних дій, таких як реєстрація або укладення договору на користування ресурсом;
2.5. Використання Сайту для перегляду інформації про навчальний курс і вибір, та оформлення замовлення є для відвідувачів безоплатним;
2.6. Угоди Сайту, регулюються Договором купівлі-продажу на умовах публічної оферти. Сплативши самостійно обраний курс навчання, Покупець, отримує можливість відвідувати навчальні заняття курсу відповідно до розкладу на умовах Договору купівлі-продажу;
2.7. Інформація, розміщена на Сайті є загальнодоступною, якщо інше не встановлено цими Умовами;
2.8. Сайт не несе відповідальності за зміст і достовірність відомостей, наданих відвідувачем при оформленні замовлення на придбання курсу навчання;
2.9. Сайт має право:
2.9.1. Направляти відвідувачеві по електронній пошті інформацію про новини та події Сайта;
2.9.2. Відмовити в наданні послуг, в зв’язку з невиконанням покупцем своїх зобов’язань, а саме:
    • своєчасна оплата обраного курсу навчання;
    • надання достовірної і коректної інформації про себе, яка необхідна для запису покупця на курс навчання і комунікації з ним в процесі навчання;
    • надання повного переліку необхідних документів, для повернення грошових коштів.
Крім цього, організатори курсів навчання та викладачі залишають за собою право відмовити в наданні послуг, в разі хамського, некоректного і неприпустимого спілкування, як в усній, так і письмовій формі з боку покупця.

3. Статус покупця:

3.1. Покупцем є приватна особа або підприємство, яка самостійно оформила замовлення на ресурсі Сайту, на умовах публічної оферти Сайту;
3.2. Факт оплати відвідувачем самостійно оформленого на сайті курсу навчання означає прийняття ним умов публічної оферти Сайту, надає відвідувачеві статус Покупця і рівносильний укладенню Договору купівлі-продажу освітньої послуги між Продавцем і Покупцем на умовах цієї оферти;
3.3. Покупець несе відповідальність за достовірність наданих при оформленні замовлення відомостей і їх ясність від претензій третіх осіб.

4. Порядок оформлення, оплати та виконання замовлення:

4.1. Для оформлення замовлення освітньої послуги на Сайті, відвідувач надає про себе інформацію: прізвище, ім’я, адреса електронної пошти, телефон.
4.2. Волевиявлення Покупця здійснюється за допомогою вибору курсу навчання і здійснення оплати з подальшою оплатою і повідомленням через контактну форму.
4.3. Сайт не редагує інформацію про Покупця;
4.4. Порядок оплати, терміни курсів навчання, програми навчання та інші істотні умови обумовлені на сторінках Сайту;

5. Правилами зберігання персональних даних клієнтів (далі Правила) доступ до інформації про Покупця.

Правила встановлені https://online.neuropsychology.com.ua (далі – Власник бази) і визначають порядок поводження з персональними даними клієнтів, які надали інформацію про себе через сервіси Сайту.

5.1. Основні положення.

Надаючи інформацію про себе через сервіси Сайту, Клієнт дає згоду на збір, зберігання, використання, обробку та внесення своїх персональних даних до бази персональних даних відповідно до цих Правил, Законом України «Про захист прав споживачів», Законом України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах »і Законом України« Про захист персональних даних ».

5.2. Збір та використання персональних даних про Клієнта.

Власник бази може збирати, зберігати і використовувати такі персональні дані:

ім’я (прізвище, ім’я, по батькові);

паспортні дані;

ідентифікаційний номер;

адреса електронної пошти (e-mail);

номер мобільного телефону;

дата народження;

покупки програм навчання, курсів

Клієнт погоджується з тим, що Власник бази може використовувати персональні дані Клієнта для:

надання послуг і клієнтської підтримки за запитом Клієнта;

ведення господарської діяльності Власника бази;

поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами;

повідомлення Клієнта про послуги, новини і рекламних пропозиціях Сайту за допомогою SMS, електронних повідомлень, месенджерів, пошти і т.д.

5.3.Нерозголошення персональних даних

Власник бази зобов’язується вживати належних заходів безпеки для захисту від незаконного втручання або розголошення або знищення персональних даних Клієнта.

5.4. Видалення персональних даних та відмова від розсилки

При зміні персональних даних Клієнта, зазначених у пункті 5.2 (наприклад: номера мобільного телефону, електронної адреси або адреси доставки), а також, якщо Клієнт не хоче більше користуватися послугами Сайту, йому надається можливість зміни або видалення / деактивації даних, після письмового повідомлення власника бази.

Сайт надає зареєстрованим клієнтам право відмовитися від отримання будь-яких рекламних матеріалів, які надаються через Сайт.

6. Обмежена відповідальність:

6.1. Максимальна відповідальність організаторів курсу навчання “Клінічна нейропсихологія”  з будь-якої причини перед покупцем курсу буде обмежена єдиною та одноразовою компенсацією, в сумі, яка була сплачена Клієнтом за придбання курсу навчання. Компанія, організатори курсів і будь-які з її партнерів,  не відповідальні за будь-який непрямий, спеціальний, випадковий, або наступний збиток.

6.2 Організатори курсів не несуть, і ні за яких обставин не можуть нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

7. Політика повернення:

7.1 Ви можете скасувати замовлення курсу навчання, до моменту оплати курсу – надходження коштів на рахунок організаторів курсів навчання.

7.2. У разі відмови Замовника від навчання, а так само нез’явлення на заняття внесена передоплата Замовнику не повертається.

8. Гарантія

8.1 Ми гарантуємо право на навчання за обраним курсом, який є оплачений його Клієнтами.

9. Авторське Право.

9.1 Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи прикладені інформаційні матеріали, логотипи, ідеї, та інше, (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, магнітний переклад, цифрове перетворення й інші дії, пов’язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація повного змісту або будь-якої частини Сайту, заборонено.

10. Інше.

Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті https://online.neuropsychology.com.ua і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні проводитися протягом 14 днів після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинне бути викладено і зрозуміло таким чином, що його зміст однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо будь-яка з частин цієї Угоди буде визнана неправильна або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність з законом таким чином, щоб відбити вихідні наміри й інтереси обох сторін. Решта частини повинні залишатися в повній силі і дії. У разі, якщо що-небудь пов’язане з Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або протиріччя з цією Угодою, ця Угода є пріоритетною.

Х

Якщо Вас зацікавив курс “Клінічна нейропсихологія”, реєструйтеся на нього натиснувши на кнопку нижче.

е

Зареєструватися