"Клінічна нейропсихологія: дитяча та доросла" Дистанційний курс.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Використовуючи інтернет ресурс https://online.neuropsychology.com.ua я ознайомлений і приймаю політику конфіденційності щодо всіх даних, які я буду розміщувати на даному інтернет ресурсі.

Хто ми

Наша адреса сайту:  https://online.neuropsychology.com., інформаційний ресурс навчального курсу “Клінічна нейропсихологія”  далі в тексті “Портал”.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Ми збераємо данні користувачів, які отримали від них при листуванні на єлектронну пошту та звернені через контактні форми.

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на Порталі, ми збираємо дані зазначені в формі коментаря, а також IP адреса відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Анонімізувати рядок , що створений з вашої адреси email ( “хеш”) може надаватися сервісом Gravatar, щоб визначити чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим публічно в контексті вашого коментаря.

Медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на Портал, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, так як вони можуть містити дані вашого місця розташування по GPS. Відвідувачі можуть отримати цю інформацію скачавши зображення з сайту.

Кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому Порталі, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email і веб в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці кукі зберігаються протягом одного року.

Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви ввійдете в нього, ми встановимо тимчасовий куки для визначення підтримки куки вашим браузером, куки не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька куки з даними входу і настройками екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, куки з настройками екрану – рік. Якщо ви виберете можливість “Запам’ятати мене”, дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені.

При редагуванні або публікації статтей в браузері буде збережений додатковий куки, він не містить персональних даних і містить тільки ID записи відредаговані вами, закінчується через 1 день.

Вбудований вміст нашого вебсайту

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовується вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), Подібний вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати ваші дані, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашим взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

З ким ми ділимося вашими даними?

Портал підключений до системи аналітики Google Analytics. Ми отримуємо дані про кількість відвідувачів, джерела трафіку, поведінку користувачів і інших функцій, з якими детально можна ознайомитися на сторінці сервісу Google Analytics.

Як довго ми зберігаємо ваші дані?

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати і схвалювати наступні коментарі автоматично, замість розміщення їх в чергу на схвалення.

Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація порталу також може бачити і змінювати цю інформацію.

Які у вас права на ваші дані?

При наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, то ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або цілях безпеки.

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму.

Додаткова інформація – інформація, яку отримують банківські платіжні системи, підключені до сайту може бути використана згідно з правилами і політикам банків і банківських сервісів он-лайн платежів, які розміщені на відповідних сторінках.

Як ми захищаємо ваші дані

Дані Логінов і паролів зареєстрованих користувачів є внутрішньою і конфіденційною інформацією, і не можуть бути передані або використані третіми сторонами. Адміністрація порталу строго стежить за цим. У той же час ми не виключаємо можливість злому акаунтів третіми особами, тому при виникненні подібної ситуації просимо надсилати Заявки на пошту: contact@psyhub.kiev.ua

Використовуючи інтернет ресурс https://online.neuropsychology.com.ua – Курс “Клінічна нейропсихологія”, я ознайомлений і приймаю політику конфіденційності щодо всіх даних, які я буду розміщувати на даному інтернет ресурсі.

Х

Якщо Вас зацікавив курс “Клінічна нейропсихологія”, реєструйтеся на нього натиснувши на кнопку нижче.

е

Зареєструватися